Великий Кобзар, як його назвав український народ, полонив серця мільйонів людей своїми неймовірно красивими віршами про Батьківщину, які й досі актуальні. Його творчість знає і любить не тільки Україна, але й увесь світ. Тарас Шевченко – це наша душа, наша мудрість, наша сила. З 2010 року дев’ятий рік поспіль проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури. Цього року фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в усіх регіонах України відбувся 8 лютого 2020 року.

10 лютого 2020 р. в БК ім. Шевченка відбувся міський етап обласного конкурсу хореографічних колективів серед закладів загальної середньої освіти. Конкурс  щорічно проводиться департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації та Івано-Франківським державним центром естетичного виховання.

10 жовтня 2019 року в Бурштинській гімназії відбувся міський етап обласного конкурсу солістів «Пісенний дивограй».

12-13 березня 2019 р. в м.Бурштині відбувся міський етап обласного конкурсу вокальних та інструментальних гуртів серед закладів загальної середньої освіти.

 

16-17 лютого 2019 року в Івано-Франківську відбувся другий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

І знову всі учасники з нашого міста – представники Бурштинської гімназії та Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – стали призерами обласного етапу конкурсу-захисту.

 

24 січня 2019 року в Бурштинській гімназії відбувся перший (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

10 травня 2018 р. в Бурштинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся конкурс веселих та винахідливих математиків – математичний КВВМ.

Мета конкурсу - зацікавити учнів математикою, встановлюючи зв'язки між цим навчальним предметом та іншими сферами життя, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння швидко орієнтуватись в ситуації, розвивати увагу, спостережливість, повагу до суперника, товариськість.

20 квітня 2018 року в Будинку культури імені Шевченка відбувся міський етап обласного конкурсу звітів учнівської творчості серед закладів загальної середньої освіти. Учасники шкільних гуртків художньо-естетичного напряму демонстрували свої творчі досягнення перед громадськістю міста.

10 квітня 2018 року в БК імені Т.Шевченка відбувся міський етап обласного конкурсу вокальних та інструментальних гуртів. Заклади загальної середньої освіти міста представили на конкурс номери в номінаціях «Інструментальні гурти»  (народні інструменти) та «Вокальні гурти».

Переможцем міського етапу конкурсу став інструментальний гурт Бурштинської гімназії (керівник – Ігор Крутиголова) з композицією "Полька" (Е.Балога). Відділ освіти і науки щиро дякує всім колективам шкіл за оригінальні художні номери та бажає успіху переможцям в обласному етапі конкурсу.

17-18 лютого 2018 року в Івано-Франківську відбувся другий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Усі учасники з нашого міста – представники Бурштинської гімназії – стали призерами обласного етапу конкурсу-захисту.

Зокрема, перше місце посів учень 10 класу Віктор Федунь  (секція технологічних процесів та перспективних технологій, базова дисципліна – фізика) із власною технологічною розробкою «Smart home: система автоматизованого керування комунікаціями будинку» (науковий керівник – вчитель інформатики М.В.Баглай).