Вітаємо наше освітнє співтовариство з початком нового навчального року! Бажаємо вдалого старту учням, педагогам та всім, для кого школа - це частинка життя. Успішного, цікавого, захопливого та безпечного нам навчального року.

 

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010р.№777-р, розпорядження облдержадміністрації від 29.03.2021р.№170 «Про проведення заходів  з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», розпорядження міського голови Василя Андрієшина від 12.04.2021 р. № 195 «Про проведення в Бурштинській територіальній громаді заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, наказу відділу освіти і науки  від 22.04.2021р. №10-аг, з метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних і естетичних вимог до утримання територій закладів освіти, 27 квітня 2021р. у закладах освіти Бурштинської територіальної громади організовано та проведено день благоустрою території.

До акції залучено весь педагогічний, технічний персонал та старшокласників. Виконано значний обсяг робіт: проведено  побілку дерев, впорядковано  клумби, обкопано та обрізано дерева, пофарбовано  спортивні  споруди  та лавки.

Сьогодні, 19 квітня 2021 року, з переможцями конкурсу на заміщення вакантних посад директорів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, визначеними конкурсною комісією, укладено строкові трудові договори терміном на 2 роки.

Новопризначених директорів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Світлану Любінець та Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Руслану Лащ колективам навчальних закладів представили заступник міського голови Володимир Чуйко та начальник відділу освіти і науки Іванна Томин.

Бажаємо новопризначеним директорам успіхів у роботі та реалізації поставлених цілей!

 

 

За результатами трьох конкурсних випробувань конкурсна комісія визначила переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директора:

- Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 - Любінець Світлану Теодозіївну;

- Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 - Лащ Руслану Степанівну.

 

Протокол визначення результатів конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Зведена відомість (ЗОШ №1)

Протокол визначення результатів конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Зведена відомість (ЗОШ №3)

 

6 квітня 2021 р. відбулось засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Конкурсна комісія розглянула пакети документів, поданих кандидатами на конкурс, та прийняла рішення про допуск кандидатів до конкурсних випробувань.

Перелік кандидатів, допущених до конкурсних випробувань на заміщення вакантної посади директора Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1:

Баглай Микола Васильович;

Грибіш Степан Миколайович;

Ковалишин Лілія Романівна;

Любінець Світлана Теодозіївна;

Савчук Мар’яна Михайлівна.

 

Перелік кандидатів, допущених до конкурсних випробувань на заміщення вакантної посади директора Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3:

Возняк Василь Степанович;

Засипко Мар’яна Віталіївна;

Королишин Тетяна Михайлівна;

Лащ Руслана Степанівна.

 

Ознайомлення кандидатів із закладами освіти, їх трудовими колективами та представниками батьківського самоврядування відбудеться 7 квітня за таким графіком:

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – 10:00 год.

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – 12:00 год.

 

Конкурсні випробування відбуватимуться за таким графіком:

1) 14 квітня

  • 10:00 – тестування на знання законодавства;
  • 14:00 – вирішення ситуаційних завдань.

2) 15 квітня – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в БК імені Т.Шевченка (початок о 10:00).

 

Протоколи засідання конкурсної комісії:

переглянути

переглянути

 

5 квітня 2021 р. завершено прийом документів на конкурс на заміщення вакантних посад директорів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Розгляд поданих документів відбудеться на засіданні конкурсної комісії 6 квітня 2021 року. Перелік кандидатів, допущених до участі в конкурсі, буде опубліковано після засідання конкурсної комісії.

Ознайомлення кандидатів із закладами освіти, їх трудовими колективами та представниками батьківського самоврядування відбудеться 7 квітня за таким графіком:

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – 10:00 год.

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – 12:00 год.

 

 

Вчора, 9.03.2021 р., відбулось засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бурштинської територіальної громади.

У конкурсі взяли участь Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

За результатами конкурсу визначили опорними два заклади освіти: Бурштинську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Бурштинську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Протокол засідання конкурсної комісії можна переглянути за посиланням.

Рішення конкурсної комісії подано до Бурштинської міської ради для прийняття рішення про створення опорних закладів освіти.  

 

 

Бурштинська міська рада оголошує з 10 лютого 2021 року конкурс із визначення опорного закладу освіти Бурштинської територіальної громади.

Заявки від закладів загальної середньої освіти приймаються протягом 25 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Перелік документів для участі у конкурсі визначений у пункті ІІІ.3. Умов проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти Бурштинської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради № 10/7-21 від 26.01.2021 р. (текст рішення за посиланням).

 

 

До уваги мешканців Бурштинської територіальної громади!

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради повідомляє про зміну розрахункових рахунків з січня 2021 р. для

 

1)  сплати батьківської плати:

- у закладах дошкільної освіти  (Бурштинському ДНЗ №1 «Веселка», Бурштинському ДНЗ №2 «Берізка»,  Бурштинському  ДНЗ №3 «Світлячок», Бурштинському ДНЗ №6 «Пролісок», Задністрянському ЗДО «Калинонька», Бовшівському ЗДО «Сонечко», Дем’янівському ЗДО «Сонечко», Насташинському ЗДО «Сонечко»): р/р UA148201720314281014201089440

- в Бурштинському НВК, Новомартинівському НВК, Слобідському НВК: р/р UA108201720314271008201089440

 

2) оплати   вечірніх   курсів   водіїв   при   Бурштинському  МНВК:    р/р UA168201720314241009201089440

 

 

Вітаємо колег-освітян із професійним святом!

Освіта – це співтворення смислів, зацікавлення світом, територія нових можливостей, постійного руху, розвитку й оновлення.

Разом з вашими учнями ви допомагаєте змінювати обличчя нашого міста, і це надзвичайно важливо наперекір усім обставинам.

Бажаємо міцного здоров’я, добра та затишку у ваших домівках і колективах, відчуття неповторності життя, нових творчих пошуків та сприятливого середовища для їх реалізації, віри в себе й у нашу спільну справу.

 

З повагою та вдячністю

команда відділу освіти і науки Бурштинської міської ради