10 травня 2018 р. в Бурштинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся конкурс веселих та винахідливих математиків – математичний КВВМ.

Мета конкурсу - зацікавити учнів математикою, встановлюючи зв'язки між цим навчальним предметом та іншими сферами життя, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння швидко орієнтуватись в ситуації, розвивати увагу, спостережливість, повагу до суперника, товариськість.

За кілька днів до початку конкурсу кожен навчальний заклад  сформував  команду з 8 осіб, які люблять математику. Кожна зі створених команд підготувала привітання, емблему, жартівливу інсценізацію про школу на 5-7 хвилин, математичну газету.

Змагання розпочались першим етапом «Візитка», у котрому команди коротко представили назву та свій девіз.

У конкурсі «Розминка» кожній команді запропоновано своєрідний бліц-турнір:  за 30 секунд відповісти на поставлені запитання з математики. Кожна правильна відповідь оцінювалась в 1 бал. Питання були найрізноманітнішими, але кожне з них розраховане на кмітливість учасників команд, певні знання та уважність.

У третьому конкурсі - «Продовж речення» - учасникам за легендою необхідно було відновити початкові записи доповіді одного математика, який готувався до наукової конференції і втратив частину тексту виступу через технічну несправність комп’ютера. Тут учні мали змогу проявити свій літературний талант.  

Наступний конкурс - «Художник» - передбачав активізацію творчої уяви школярів. З кожної команди  було запрошено по 2 учасники. Перший з них отримував конверт з геометричними фігурами. Набір фігур однаковий для кожної команди. За допомогою фігур необхідно було зобразити тварину – символ 2018 року. Другий учасник на аркуші паперу повинен був побудувати фігуру за заданими координатами.

Наступним був конкурс уболівальників - «Підказка». Уболівальники по черзі одержували підказки, за якими необхідно було відгадати задумане слово.

Завершальним став конкурс «Домашнє завдання», який передбачав сценку із шкільного життя «Вже не біжать… летять мої шкільні роки, лишаючи яскраву згадку».

За підсумками усіх етапів  переможцем конкурсу веселих та винахідливих математиків журі визнало команду «Куб» Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Вітаємо учасників та їх наставників!