29 травня 2019 р. в ПК «Прометей» вже вчетверте з ініціативи відділу освіти і науки було проведене міське свято-зустріч обдарованої учнівської молоді «Майбутнє твориться сьогодні - 2019».

 

Грамотами та грошовими винагородами були нагороджені  переможці ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, призери обласного етапу предметних олімпіад, переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук, інтелектуальних та творчих конкурсів, спортивних змагань та турнірів.

Для обдарованих учнів та усіх присутніх лунали пісні у виконанні найталановитіших вокалістів міста, хореографічні та інструментальні композиції, вітання та благословення від священика церкви священномученика Йосафата о. Ігоря, вітання від міського голови Роксолани Джури, депутатського корпусу, були вручені грошові винагороди від відділу освіти і науки та Бурштинської міської ради, представників партії "Воля" Ольги Король та Василя Бублінського,  депутата обласної ради Андрія Іваськіва, депутата міської ради Тетяни Сенчини, представників компанії ДТЕК та Агенції місцевого економічного розвитку Прикарпаття.

Відділ освіти і науки висловлює подяку за підтримку в організації свята «Майбутнє твориться сьогодні – 2019» міському голові, депутатському корпусу та виконавчому комітету Бурштинської міської ради, благодійному фонду Юрія Дерев’янка, працівникам Палацу культури «Прометей», вчителям музичного і хореографічного мистецтва, музичним керівникам закладів освіти міста й творчим учням та вихованцям за підготовку художніх номерів.

 

І, звісно ж, найбільша подяка – нашим талановитим школярам, досягнення яких є предметом гордості нашого міста, їх наставникам та батькам.

Відділ освіти і науки також щиро вітає заклади освіти міста з успішним завершенням 2018-2019 навчального року!