7 травня 2019 р. в приміщенні Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Учасниками змагань були команди-рої чотирьох шкіл міста.

В урочистому відкритті взяли участь  представники відділу освіти і науки, відділу у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради, вчителі фізичного виховання та предмету «Захист Вітчизни». Учасників гри привітала музичним номером учениця Бурштинської ЗОШ №1 Анастасія Паньків.

Дух змагальності запанував уже під час першого етапу гри – стройового впоряду. Учасники карбували крок, виконуючи стройову пісню. За результатами першого етапу найкращими були команди  школи №1 та гімназії.

 

Наступним етапом був конкурс «Відун» -  інтелектуальна гра з історії України. Перемога була на боці школи №2 та школи №3.

 

 

 Далі учні вправлялися у стрільбі, долали смугу перешкод, змагалися в перетягуванні линви.

 

 

 

За результатами усіх етапів гри «Сокіл» («Джура») перемогу здобула команда Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка й представлятиме місто на обласному етапі гри.

Відділ освіти і науки щиро вдячний керівникам шкільних команд за якісну підготовку учасників, відділу у справах молоді і спорту за супровід міського етапу змагань, а також Бурштинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за гостинний прийом та святкову атмосферу. Бажаємо успіхів Бурштинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 на обласному етапі гри "Сокіл" ("Джура").