24 травня 2019 року стартує ІІІ (заключний) етап щорічної вікторини на кубок міського голови Бурштина «Найкращі краєзнавці» (номінація «Географія»). Цього року Вікторина проходить у новому форматі. Команди  закладів загальної середньої освіти змагалися і за партами, відповідаючи на питання з географії Бурштинського Опілля, і демонстрували свої знання з географії рідного краю, здійснивши пригодницьку подорож у формі квесту. Вікторина проходить у дружній, жвавій, але водночас, в досить напруженій атмосфері.

Настрій у школярів бойовий: кожна команда прагне перемогти. Саме тому члени журі Вікторини вирішили змінити і фінальне змагання. 

            ІІІ етап буде проводитись у два тури.

         І тур – заочний.

До 24.05.2019 року командам необхідно надіслати на електронну пошту відділу освіти і науки Бурштинської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (голова журі – Рега А.С.) тези власної презентаційної роботи на тему «Восьме чудо світу – наше шкільне подвір’я». В роботі потрібно обґрунтувати основну ідею та вказати шляхи її реалізації. Обсяг – не більше 2 аркушів.

         ІІ тур – очний.

Заключний (фінальний) тур ІІІ етапу Вікторини відбудеться в першій декаді вересня 2019 року в рамках відзначення Дня міста. Команди-учасники за допомогою мультимедійних чи інших засобів демонструватимуть власне бачення розвитку соціальної інфраструктури міста в галузі освіти. Учасники презентують свою роботу на тему «Восьме чудо світу – наше шкільне подвір’я». Час – не довше 5 хвилин.

Оцінювання здійснюватиметься за 5-бальною системою. При однаковій кількості сумарних балів перемога надається команді, що отримала більше балів у третьому етапі.

         Бажаємо успіхів та задоволення у підготовці до великого фіналу!

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити