29 серпня 2019 р. в Будинку культури імені Т.Шевченка відбулось пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників «Виклики та перспективи освітньої реформи».

 

Педагогів міста з початком навчального року привітала міський голова Роксолана Джура.

З вітальним словом також виступили начальник відділу освіти і науки Іванна Томин, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України Олена Бойко.

У панельній дискусії взяли участь вчитель початкових класів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Галина Сеньків, завідувач методичного кабінету відділу освіти і науки Наталія Москалюк, практичний психолог  Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лариса Скирко. Педагоги  міста обговорили досягнення і проблеми Нової української школи у практиці, питання сертифікації вчителів як старту нової форми атестації, а також інклюзивної освіти з точки зору українського та світового досвіду.

Під час конференції було нагороджено учасників міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019», І етапу обласного конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Музичний керівник року», а також учасника обласного етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми»  - Ларису Скирко, практичного психолога Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Традиція урочистої подяки працівникам освіти, які цьогоріч пішли на заслужений відпочинок, також була дотримана.

{jcomments off}