З 18 по 20 жовтня у Києві відбувся Всеукраїнський форум українських патріотичних справ учнівської молоді "МИ УКРАЇНЦІ".

Представником бурштинської молоді  на форумі була учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, голова учнівського самоврядування Еріка Видай.

У перший день відбулося відкриття форуму в "Українському домі", де виступали організатори форуму, зокрема представники міністерства освіти та УДЦТКУМу. Після відкриття була організована оглядова екскурсія по м. Києву. Другий день був присвячений виступам та презентаціям проектів. Робота велась у секціях. Кожна секція мала свою тему.

"Ми працювали в секції на тему "Довгострокова програма навчального закладу або асоціації навчальних закладів діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання дітей та молоді", де презентували "Обласну молодіжну науково-пізнавальну і військово-патріотичну програму "Чорний Ліс". - розповідає Еріка. Після презенацій відбувся тематичний виховний захід на базі Музею української архітектури та побуту "Мамаєва слобода" де учасники побачили, як жили козаки на Січі і чим вони займались. В останній день форуму організатори підвели підсумки та вручили учасникам Дипломи.