05 березня 2020 року на базі дошкільного навчального закладу №2 «Берізка» було проведено засідання методичного об’єднання вихователів дітей старшого дошкільного віку м. Бурштина на тему «Розвиток пізнавальних народознавчих понять у дошкільників».

Тема народознавчого заняття-квесту, проведеного вихователем вищої категорії Вдовичин Мариною Ярославівною, - «Обереги дитини для своєї родини». Заняття було підсумком проведеної роботи з виховання та розвитку у малят народознавчих понять, мовлення, спостережливості, сенсорних еталонів. Дітки в іграх та цікавих бесідах повторили прислів’я, значення слів предметів побуту, національні страви.

Виготовленням народних іграшок був наступний етап квесту. Діти презентували гостям виставку власноруч виготовлених іграшок і зробили ляльки-мотанки, даруючи їх своїм молодшим друзям.

Віночок, сплетений з квітів і трав, оздоблений яскравими стрічками, — один з найдавніших українських символів. Образ української дівчини неможливий без гарно увінчаної квітами голови. Та мало хто сьогодні знає, що це не тільки чудова прикраса, яка формує естетичний зовнішній вигляд юної українки, а перш за все — важливий елемент, символ українського життя. Малюки садочку «Берізка» вже знайомі з цим.

 

Наступний етап квесту – закріплення знань про хустину. Чарівний таночок з хустинами зробив захід ніжним і чаруючим. А хлопчики затанцювали сидячи!

Завершили квест виготовленням мішечків-оберегів, які були подаровані гостям.