«Географія – єдине мистецтво, в якому останні творіння завжди найкращі» (Вольтер)


Саме таким вінцем щорічної краєзнавчої вікторини на кубок міського голови Бурштина «Найкращі краєзнавці» стало фінальне змагання юних географів, що відбулося 19 вересня в актовому залі Бурштинської ЗОШ №1. Тут зібралася найкраща і найрозумніша еліта, гордість і впевненість закладів освіти нашого міста.
Чотири команди знавців географії рідного краю за допомогою мультимедійних засобів демонстрували власне бачення розвитку соціальної інфраструктури міста в галузі освіти. Учасники презентували свої роботи на тему «Восьме чудо світу – наше шкільне подвір’я». Учні своїми напрацюваннями доводили, що «школа починається з подвір’я, а воно має бути красивим».

Родзинка гімназійного подвір’я – гармонійний, завершений ландшафтний дизайн. Команда «Бурштинове намисто»  детально описала план своїх дій з перетворення нинішнього подвір’я гімназії на квітучий осередок, адже правильний план -  це основа і початок будь-якого дизайну двору.

Переглянути презентацію


Перед презентацією шкільного подвір’я ЗОШ №3 учасники команди «ГЕОЗАЛЕЖНІ» провели опитування учнів і відкрили ряд проблем, які потребують нагального вирішення. Найбільшою проблемою для учнів Бурштинської ЗОШ №3 є відсутність спортивних майданчиків і споруд на подвір’ї школи, відсутність зонування для вікових категорій школярів. «ГЕОЗАЛЕЖНІ»  пропонують  дві зони: SMART-майданчик для школярів початкової школи і WORKOUT-зону для школярів середньої і старшої ланок. Втілення цієї мрії у життя зробить перерву радісною, довгоочікуваною.

Переглянути презентацію


Не будуть пасти задніх у створенні шкільного подвір’я майбутнього і члени команди «Метеорит» (Бурштинська ЗОШ №2). За їх задумом у рідній школі обов’язково має бути «Клас просто неба», адже навчання під відкритим небом не тільки підвищить активну пізнавальну діяльність учнів, а ще й значно покращить фізичний та емоційний стан дитини.


Переглянути презентацію

Ошатного вигляду шкільному  подвір'ю  пропонує  надати «ВІКТОР і Я» - команда учнів Бурштинської ЗОШ №1. Основна ідея їхньої презентації - впровадження елементів життєвої урбаністики в естетичне облаштування та благоустрій шкільного  подвір’я  шляхом  зонування,  що  є  актуальним  для сучасного закладу  освіти. Саме таким школярі хочуть бачити у майбутньому   Бурштинську ЗОШ №1.


Переглянути презентацію

В актовій залі протягом двох годин панувала напружена атмосфера, адже усі  прагнули до перемоги. Хочеться відзначити, що кожна команда мала велику і дружну групу підтримки, які допомагали і вдало доповнювали виступи своїх улюбленців.

Окрім них, феєричний настрій і позитивні емоції глядачам дарували чудові ведучі краєзнавчої вікторини, приємні хвилини вальсу подарували учні старших класів Бурштинської ЗОШ №1, а напругу перед оголошенням результатів гри знімали під чарівну мелодію саксофона.


Відповідально та неупереджено за виступами команд спостерігало незалежне журі у складі Тетяни Зорій (начальника відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради), Миколи Шкарповича (провідного спеціаліста відділу у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради), Світлани Козар (начальника служби у справах дітей Бурштинської міської ради), Богдана Струка (директора музею Визвольних змагань) та Аліни Реги (кандидата філологічних наук, провідного спеціаліста відділу освіти і науки Бурштинської міської ради).


Переможцем міської краєзнавчої вікторини на кубок міського голови Бурштина «Найкращі краєзнавці» у номінації «Географія» журі визначило команду Бурштинської загальноосвітньої школи №1 «ВІКТОР і Я» (учасники – Торконяк Вероніка, Лукаш Віктор, Вишинська Діана, Николайко Ірина, Пришляк Карина, Сикута Ігор; керівник – Вербовська Оксана). 


 

Ми дякуємо  всім, хто був присутній на цьому заході! У вікторині  взяли участь найерудованіші, найкмітливіші, найсильніші і найкреативніші знавці географії рідного краю.

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради щиро дякує учасникам та їх керівникам за потужну роботу і надзвичайно цікаві результати! Бажаємо успіхів у наступних сезонах вікторини!