19 березня у закладах загальної середньої освіти стартувала щорічна краєзнавча вікторина на кубок міського голови Бурштина. У цьому навчальному році номінацією Вікторини є географія. Усього 95 школярів взяли участь у І етапі гри. Учасники мали змогу ознайомитись із питаннями ще за два тижні до початку змагань. Тестові та практичні завдання на тему «Географія Бурштинського Опілля» були розміщені на сайті відділу освіти і науки.

            Марафон конкурсу в навчальних закладах міста

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

16 учнів 8 і 10 класів школи взяли участь у І етапі Вікторини. Юних географів та географинь з початком гри привітала завідувач методичного кабінету відділу освіти і науки Москалюк Н.Б., а до змагань готувала учитель географії Вербовська О.О.

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

У кабінеті географії школи цього дня не було жодного вільного місця. У 29 учасників І етапу краєзнавчої вікторини настрій піднесений, адже тут зібралася географічна еліта з усієї школи. За своїх учнів вболівали наставники: Ільницький І.М., Ільницька Л.С., Куч П.І. Провідний спеціаліст відділу освіти і науки Рега А.С. привітала школярів із початком Вікторини.

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст.№3

Талановиту молодь – любителів географії та туризму – учнів 8-10 класів школи  зі  стартом  щорічної  вікторини  на  кубок  міського голови привітав методист відділу освіти і науки м.Бурштина Матіїв В.В.  У І етапі взяли участь 30 учнів козацької школи, учні для яких уроки географії від учителів Пастущак С.Ю. та Королишин Т.С. є своєрідним поштовхом до нових подорожей і пізнання своєї малої Батьківщини.

Бурштинська гімназія

«Ніщо так не розвиває розум людський, як географія», - сказав колись відомий філософ І.Кант. Саме так вважають 20 бурштинських гімназистів, які взяли участь у І етапі Вікторини (вчитель географії – Кравець Г.І.). Успіхів у виконанні завдань, терпіння, радості і задоволення від своїх досягнень учням гімназії побажала головний спеціаліст відділу освіти і науки Тварок Н.Б.

Випробування І етапу Вікторини складалися з 15 тестових завдань (у яких із чотирьох варіантів відповіді потрібно було вибрати один правильний (1 бал), з 3 завдань на встановлення відповідностей (за кожну правильно встановлену – 1 бал) і 2 практичних завдань (відповідно оцінювались 2 і 6 балів). Максимальна сума балів, яку можна було набрати кожному учаснику в І етапі Вікторини, – 35.

(ЗАВАНТАЖИТИ/ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОТОКОЛИ І ЕТАПУ)

Склади команд визначалися за кількістю набраних балів під час виконання письмових робіт. У трьох закладах міста кілька учнів набрали однакову кількість балів, тому члени журі змушені були провести серед них жеребкування.

За результатами першого відбіркового етапу сформувались команди, які будуть представляти свої навчальні заклади у ІІ і ІІІ (фінальному) етапах Вікторини.

СКЛАД КОМАНД ПІСЛЯ І ЕТАПУ

 

ІІ етап щорічної вікторини на кубок міського голови м. Бурштина – географічний квест  «Одна нога тут, а друга – там» - відбудеться 12 квітня. Окрім завдань, які будуть виконувати учасники гри, буде оцінюватись і презентація самої команди (назва, емблема, девіз (кричалка), зовнішній вигляд).

Бажаємо учасникам наступних етапів натхнення у досягненні поставленої мети!