«Природа – не тільки середовище навколо нас, а й всенародне добро і багатство, за яке кожний громадянин нашого суспільства відповідає…» В.Сухомлинський.

Навчити дітей відповідати за природу, не шкодити їй – завдання батьків, вихователів, вчителів.

Дошкільний вік – найважливіший етап у становленні екологічного світогляду людини.

Тому вихователі закладу дошкільної освіти №6 «Пролісок» працюють над екологічною просвітою своїх вихованців у найрізноманітніший спосіб.

Свій досвід з екологічного виховання дошкільників вони презентували на засіданні методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти міста.

Колеги подивились інтегроване заняття з екологічного виховання у старшій групі «Метелики» на тему «Буду я природі другом», яке провели вихователі Борис Світлана Романівна та Ковальська Христина Анатоліївна.  Малята були об’єднані у дві групи: експертів та спостерігачів. Експерти проводили досліди, «лікуючи» воду. Решта дітей спостерігали за проведенням дослідів, а потім «лікували» землю від сміття, сортуючи у різні відра.

Гості закладу були запрошені подивитись екологічні куточки в інших групах. Стараннями працівників садочку зроблено метеостанцію, де дітки можуть визначати час на сонячному годиннику, напрям вітру, кількість опадів, температуру повітря.

Найбільше планета страждає через людство. А у хворої природи здорових людей не буває. Тому єдиний вихід для нас – берегти довкілля, рідну природу, і тоді вона стане для нас люблячою і мудрою матір’ю.

Сподіваємось, що ці малята, які сьогодні так уважно та активно взаємодіяли з природою, виростуть великими людьми, які берегтимуть Землю.