У рамках святкування Всеукраїнського дня дошкілля педагоги-дошкільники Галицького району та міста Бурштина відвідали Бурштинський заклад дошкільної освіти №2 «Берізка» та Бовшівський дитячий садок Галицького району з метою обміну досвідом у питаннях організації освітнього середовища та використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі та гуртковій роботі закладів дошкільної освіти.

Вихователі садочків подивились заняття гуртка з образотворчого мистецтва у ЗДО «Берізка» на тему «Завітала осінь в наш садочок». Керівник Гуртка Парандій Мар’яна Ігорівна з високим професіоналізмом провела заняття, використовуючи нетрадиційні методики малювання. Системність у роботі Мар’яни Ігорівни показує високі результати діток старшої групи. Дошкільнята вчаться бачити красу, відчувати її, реагувати на красиве емоціями і почуттями. Музичний керівник закладу Федуняк Л.Д. та інструктор з фізичного виховання Дарнобід С.С. доповнили семінар цікавим спортивним таночком та грою на дитячих музичних інструментах.

Організацію освітнього середовища презентували колегам дошкільники Бовшівського дитячого садка «Сонечко». Керівник закладу Дзундза Оксана Василівна розповіла дошкільникам Бурштина про методи керівництва закладом, про колектив та роботу садочка в умовах освітньої реформи.

Гостям показали розвагу «Ходить гарбуз по городу» та виставку робіт батьків і дітей «Осінній вернісаж».

Дякуємо організаторам та педагогам за цікаво проведений семінар по обміну досвідом між містом Бурштином та Галицьким районом.