30 серпня 2018 р. в приміщенні Будинку культури імені Т.Шевченка відбулось пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників на тему «Нова українська школа – від старту до успіху».

Педагогів міста з початком навчального року привітала міський голова Роксолана Джура, традиційно демонструючи зацікавленість темою розвитку освіти в місті.

З вітальним словом виступили також заступник міського голови з гуманітарних питань Надія Кицела, начальник відділу освіти і науки Іванна Томин, депутат обласної ради Андрій Іваськів, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України Олена Бойко.

На  серпневу конференцію освітян були запрошені педагоги міста, представники батьківських колективів, представники влади, духовенство міста.

Під час конференції було нагороджено учасників міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», І етапу обласного конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь-методист року». Відділ освіти і науки також продовжив традицію урочистої подяки працівникам освіти, які цьогоріч пішли на заслужений відпочинок.

Далі роботу конференції було продовжено у форматі панельної дискусії, у якій взяли участь  Руслана Лащ, вчитель початкових класів Бурштинського НВК, тренер Нової української школи; Аліна Рега, провідний спеціаліст відділу освіти і науки; Наталія Москалюк, завідувач методичного кабінету відділу освіти і науки; Нуся Тімотін, заступник директора з виховної роботи Бурштинської гімназії; Тетяна Туз, вихователь-методист закладу дошкільної освіти №3 «Світлячок». 

Учасники дискусії разом із педагогами міста обговорили питання старту Нової української школи, нової системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників, наступності дошкільної та початкової освіти в рамках НУШ, конкурсів педагогічної майстерності як стимулу до самоосвіти вчителя, проаналізували досягнення учнів закладів загальної середньої освіти у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Творчим завершенням конференції став виступ лауреата обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», вчителя української мови та літератури, заступника директора Бурштинської гімназії Нусі Тімотін.

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради вітає педагогів міста з початком навчального року та бажає продуктивної праці, натхнення і нових досягнень/