14-15 березня 2018 року на базі Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся обласний конкурс колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Тема Конкурсу – «Раціональне природокористування».

Конкурс проходив з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних  і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

В обласному Конкурсі взяли участь 13 агітбригад із освітніх закладів Івано-Франківщини. Цьогоріч Бурштин на обласному очному конкурсі екологічних агітбригад представила команда «Зелені долоньки» із ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Девіз команди: «Природа рідна – наша втіха. Тож хай вона не знає лиха». Мета «Зелених долоньок» - привернути увагу дітей та громадськості до екологічних проблем сьогодення». 

У своєму виступі «Раціональне природокористування» агітбригада поєднувала різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонструвала власні досягнення в просвітницькій діяльності. Дівчата у своєму виступі відобразили власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи та агітували за раціональне використання природних ресурсів.

Конкурс відбувся у творчій атмосфері та чесному змаганні за перемогу.