30 серпня 2017 р. в Будинку культури імені Т.Шевченка відбулась серпнева науково-практична конференція педагогічних працівників м.Бурштина «2017-2018 навчальний рік – крок до нової української школи».

Участь у заході взяли міський голова Роксолана Джура, заступник міського голови з гуманітарних питань Надія Кицела, начальник відділу освіти і науки Іванна Томин, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки Олена Бойко, депутати міської ради, представники духовенства міста.

Присутні заслухали доповідь завідувача методичного кабінету відділу освіти і науки Наталії Москалюк «Освіта Бурштина: реалії та перспективи в умовах реформування галузі». У виступі висвітлено підсумки роботи освітньої галузі міста у 2016-2017 навчальному році, наголошено на ключових аспектах фахового розвитку педагогів в умовах «Нової української школи».

Помітне зацікавлення викликав виступ директора Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Наталії Бойчук «Демократичне врядування в ЗНЗ в умовах освітянських змін».

Із доповіддю про співпрацю депутатського корпусу із освітянами міста до учасників конференції звернулася вчитель Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, депутат міської ради Ірина Мазур.

Традиційним на серпневій конференції стало нагородження переможців та учасників першого (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», а також вручення подяк та грошових винагород працівникам, які завершили професійну діяльність.