25 жовтня 2017 року в м. Бурштині розпочав свою роботу І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».  

Відкрили конкурс учителі-словесники міста. Галина Белицька, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №2, продемонструвала урок української літератури в 6 класі з учнями гімназії на тему «Т. Г. Шевченко. Відомості про перебування поета в Санкт-Петербурзі. «Думка» («Тече вода в синє море»)». Галина Дмитрівна швидко знайшла спільну мову з школярами, методично правильно побудувала урок, у цікавій формі ознайомивши учнів із життям і творчістю Кобзаря.

Ганна Тімотін, вчитель української мови та літератури Бурштинської гімназії, показала урок-мандрівку з української мови у 6 класі на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Тема уроку – «Повторення й узагальнення вивченого. Підготовка до контрольної роботи з розділів «Лексикологія» та «Фразеологія».

Урок пройшов під епіграфом  «Межі моєї мови означають межі мого світу» (Вільгельм фон Гумбольдт).  Під час уроку-мандрівки було використано різноманітні й цікаві форми роботи: дослідницьку, пошукову, тестові завдання, розподільний диктант, вибіркове завдання. Учні активно співпрацювали з учителем і отримали високі бали.

 

Відділ освіти і науки щиро дякує всім конкурсантам номінації «Українська мова та література» та навчальним закладам, які вони представили, за активну участь у міському етапі конкурсу та енергійний обмін фаховим досвідом і секретами професійної майстерності.

За рішенням журі переможцем міського етапу конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література» стала Ганна Тімотін, вчитель  Бурштинської гімназії. Щиро вітаємо Ганну Петрівну з перемогою та бажаємо успіхів в обласному етапі конкурсу!

 

 

Фото- та відеоматеріали: Бурштинська гімназія.