Історія знає багато боїв та турнірів, але не всі їх учасники знали історію своєї країни та отчого краю. 21 березня в гімназії  зібралися за ігровими столами на інтелектуальний турнір «Сторінками нашої історії» найкращі знавці давнини та сьогодення з числа семикласників бурштинських шкіл.

Турнір проходив відповідно до «Положення про проведення міського інтелектуального турніру  «Сторінками нашої  історії»», затвердженого п.1 наказу № 162 відділу освіти і науки від 19.12.2018р.

Судді інтелектуальних боїв:

  1. Сапєгіна Наталія Ярославівна, вчитель Бурштинської гімназії;
  2. Смолій Надія Василівна, вчитель Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
  3. Бойчук Наталія Романівна, вчитель Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;
  4. Мазур Ірина Миколаївна, вчитель Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3.

Головний суддя турніру — Рега Аліна Сергіївна, провідний спеціаліст відділу освіти і науки Бурштинської міської ради.

Ведуча – Матіїв Олеся Дмитрівна, практичний психолог Бурштинської гімназії, по закінченні  кожного етапу конкурсу чи при потребі працювала з командами та уболівальниками, що підтримували свою команду заздалегідь підготовленими плакатами.

Протягом трьох етапів учасники  отримали 21 запитання вартістю  1 «знак мудрості» кожне. До фіналу з рівною кількістю «знаків мудрості» прийшли команди Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 і Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Перехідний кубок та медалі чемпіонів турніру вибороли учні Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, які краще представили свою команду в ІІ етапі.

Всі учасники були нагородженні медалями, придбаними за кошти Сенчини Тетяни Мирославівни, депутата Бурштинської міської ради.

Інформаційне забезпечення інтелектуальних боїв — Баглай Микола Васильович, учитель Бурштинської гімназії.

Автором ідеї та ведучим турніру був Матіїв Роман Васильович, учитель Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.