24 січня 2019 року в Бурштинській гімназії відбувся перший (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У І етапі конкурсу взяло участь 3 учнів.

Богдана Максимнюк, учениця 11 класу Бурштинської гімназії представила роботу на тему «Німецька мова: діахронія та сучасні методи вивчення». Науковий керівник – вчитель німецької мови Н.Р.Косінець. Авторка проаналізувала та систематизувала онлайн-ресурси для вивчення німецької мови, напрацювала практичні рекомендації з методики вивчення іноземної мови, а також презентувала власний онлайн-ресурс – сторінку @heute_ist_deutsch в мережі Instagram.

 

Учениця 9 класу Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Соломія Павлюк презентувала дослідження «Вплив кадмію на вуглеводневий обмін щурів та його корекція». Наукові керівники: вчитель хімії О.В.Дирда та асистент кафедри біохімії ім. Г.О.Бабенка Івано-Франківського національного медичного університету Л.Д.Курас. У роботі продемонстровано дію ліпоєвої кислоти у детоксикації організму, ураженого сполуками кадмію. Дослідження проводилось у лабораторних умовах.

 

Юлія Горин, учениця 10 класу Бурштинської гімназії, продемонструвала роботу на тему «Прояв глобальних проблем людства у місті Бурштині». Науковий керівник – вчитель географії Г.І.Кравець. Авторка проаналізувала екологічну ситуацію в м.Бурштині в контексті глобальних проблем людства.

 

Зараз учасники готуються до захисту своїх робіт у ІІ (обласному) етапі конкурсу. Бажаємо успіхів та нових перемог!