З метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників, згідно з умовами та порядком проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», 19.12.19р. - 31.01.20р. відбувся обласний тур Конкурсу, в якому вчителі закладів освіти Івано-Франківської області взяли участь за номінаціями:

  • «Початкові класи»
  • «Зарубіжна література»
  • «Історія»
  • «Хімія»
  • «Образотворче мистецтво».

            25-й конкурс «Учитель року» об’єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів. Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки  в ІІ турі Конкурсу презентували також і вчителі бурштинських навчальних закладів. У номінації «Історія» Томин Іванні Степанівні, учителю Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, знадобились уміння організовувати навчання з погляду багаторакурсності та багатоперспективності історичних подій і явищ. Родзинками навчання молодших школяриків ділилася вчитель Бурштинського НВК Дацюк Наталія Романівна, натхненна ідеями Нової української школи. На вчителів хімії очікували нові випробування – методичний квест та експериментальне завдання в хімічній лабораторії, з чим прекрасно впоралась Дирда Ольга Василівна (Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

         Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне – любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу, як «Учитель року», педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».


         Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради щиро вітає лауреата обласного (ІІ) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» Дирду Ольгу Василівну! За сумою рейтингових місць конкурсних випробувань: «Практична робота», «Контрольна робота», «Методичний практикум», «Хімічний експеримент» та «Урок» Ольга Василівна посіла ІІ місце.


         У ході обласного конкурсу вчителька щедро ділилась із колегами своїми педагогічними здобутками, демонструвала  нові педагогічні ідеї, креативність, творчий підхід, глибокі знання психологічних особливостей дітей та почуття гумору, шукала свою педагогічну стежку до душі й серця кожного учня. «Працювати так, щоб навчання приносило учням радість, успіх і задоволення», - саме таке педагогічне кредо вчителя хімії Бурштинської ЗОШ №2.

         Ольга Василівна показала широкий спектр методів, форм, засобів, педагогічних прийомів, що дозволили розкрити її неповторність і педагогічний талант під час проведення уроку. Саме в цьому випробуванні за високий фаховий та професійний рівень, педагогічну ерудицію, ґрунтовні знання з предмету, досконалу методику його викладання та організації освітнього процесу, уміння налагоджувати контакт із дітьми, спрямовувати їх діяльність на практичне засвоєння програмового матеріалу журі обласного конкурсу відзначило найвищими балами з поміж  усіх конкурсантів.

         «Не так уже важливо вчити дітей, як важливо створити ситуацію, в якій дитина просто не може не вчитися і робить це із задоволенням», - професійна таємниця лауреата всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020», вчителя Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2  Дирди Ольги Василівни.          Вітаємо і пишаємось Вами, нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців!