В дивних фарбах мрії потопають,
різнобарв’ям сипляться думки…
Кольори немов би оживають
з ледь помітним порухом руки.

 

         У тому, що Бурштин – справжнє мистецьке місто, можна було пересвідчитись 4 лютого, завітавши у клас образотворчого мистецтва ЗОШ №2, де юні художники  демонстрували свій хист, малюючи свою уяву на папері.

         Більше 30 юних талантів взяли участь у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва. Учні 5 – 7 класів виконували конкурсні роботи у номінації «Гуманне ставлення до тварин». Згадуючи своїх пухнастих і кудлатих друзів, діти поринули у творчий процес. І вже через деякий час на білих аркушах з’явилися смішні мордочки домашніх улюбленців, зацікавлені оченята лісових друзів і пташенята під надійними крилами своїх мам.


         Переможцем у цій номінації стала Рубашна Аліна, учениця 7-А класу Бурштинської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2.


         Учні 8-10 класів малювали свою мрію – «Сімейний портрет на тлі краєвиду» - так називалася номінація для старшокласних художників. Байдужих у цьому дійстві залишитися не могло, юні художники працювали з таким натхненням, захопленням, радістю. Адже малювали своїх близьких і серед рідної української природи і навіть у затінку екзотичних пальм.


          У цій номінації переможцем стала Мушак Руслана, учениця 10 класу - також ЗОШ №2.


         Визначити переможців було важко, адже кожен малюнок – це дитячий світ фантазій! Бажаємо усім юним талантам яскравих фарб не тільки на полотні, але й у реальному житті!