31 січня в Бурштинській гімназії відбулася педагогічна практика слухачів курсів підвищення кваліфікації методистів методичних центрів (кабінетів). Тема: «Трансформування сучасних педагогічних досягнень у галузі освіти в практику діяльності методичних служб». Зокрема, основний акцент ставився на формуванні організаційної культури методичних служб та освітніх інституцій.

Форми проведення практики — інформаційно-аналітичні повідомлення, презентації досвіду роботи, тренінги, технологія «світове кафе».

Презентацію освітнього простору м.Бурштина та експрес-портрету методичного кабінету відділу освіти і науки продемонстрували начальник відділу Іванна Томин та завідувач МК Наталія Москалюк.

Про організаційну культуру в освітніх установах розповіла завідувач відділу координації роботи з районними методичними службами області Івано-Франківського ОІППО Алла Дутчак.

Слухачі курсів відзначили виступ вчителя Бурштинського НВК Тетяни Андрусів, яка зробила акцент на саморозвитку вчителя в умовах Нової української школи та презентувала власне бачення і досвід такого саморозвитку.

Практично-презентаційний модуль педпрактики було проведено у форматі «світового кафе». Учасники обговорювали в групах та напрацьовували рекомендації щодо мотивації діяльності учня, вчителя та методиста. Модератори груп — працівники відділу освіти і науки — демонстрували можливості онлайн-платформи Canva для створення та розробки публікацій, презентацій, буклетів та інших необхідних у роботі документів.

Неабияке зацікавлення викликав тренінг практичного психолога Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лариси Скирко «Тимбілдинг як технологія організації роботи в команді».

Тему проектної діяльності для розвитку закладів освіти, залучення додаткового фінансування для освітніх ініціатив презентувала провідний спеціаліст відділу освіти і науки Аліна Рега.

Методист МК Василь Матіїв окреслив результати міської історико-краєзнавчої вікторини на кубок міського голови «Найкращі краєзнавці» та продемонстрував слухачам інтерактивну карту історичних пам’яток міста Бурштина, створену відділом освіти і науки за матеріалами вікторини.

 

 

 

Команда відділу освіти і науки щиро дякує колегам-методистам — слухачам курсів за креативний обмін досвідом та інтелектуальну співпрацю, а також колективу Бурштинської гімназії за сприяння у проведенні педпрактики. Дякуємо школі №2 та Бурштинському НВК за технічну підтримку.