Тисячі років людство шукає відповіді на філософські питання: «Кому відведена роль головного: чоловіку чи жінці?», «Хто перший?», «Хто зверху?»  Хто розумніший, спритніший,  уважніший – хлопці  чи  дівчата – з’ясовували й учні Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

            17 січня у школі відбулося новорічне інтелектуально-розважальне шоу  «Хто зверху?»,  організаторами якого виступили учні 10 класу.  Вибір форми заходу зумовлений популярністю серед підлітків відомого телепроекту із Сергієм Притулою.

            Дівчата намагалися довести хлопцям, що такі жіночі риси, як інтуїція і солідарність, швидкість і почуття гумору – формула успіху, що доводить теорему «Дівчата – кращі!».  Але ж хлопці доводили протилежне: вони «брали» своїм стратегічним мисленням, чіткістю і злагодженою командною грою. Ох і емоції вирували  у залі! До останньої хвилини не спадала напруга:  хто ж зверху – хлопці чи дівчата?


         Команду хлопців представляли Лукаш Віктор, Озарків Василь, Лижичко Віталій та капітан – Гречух Андрій. Команду прекрасної половини складали Герасимів Христина, Вишинська Діана, Николайко Ірина та чарівний капітан – Штиглян Ярина.

            Конкурсно-розважальна програма складалася з 6 раундів, а оцінювало конкурсантів поважне журі у складі заступника директора школи з виховної роботи  Ковалишин Лілії, вчителів: Зубрицької Лілії, Вербовської Оксани та Бронецької Наталії. 


         Спочатку  учасники  мали завдання скласти слово. Дуже динамічна забава «Збери літери», оскільки  самі літери були на учасниках, тож треба було добряче побігати, аби правильно скласти слово.

         «Відгадай мелодію» - таку назву мав ІІ раунд. Це тільки у дружньому колі легко і весело підспівувати знайомі хіти.  Набагато складніше, коли в залі вирують пристрасті вболівальників, кнопку натиснути потрібно якомога швидше, назвати не тільки пісню, але і виконавця, а учасник має ще й впоратися з величезною відповідальністю за відгадку.


         У наступному раунді, який називався «Жінка чи чоловік?», учні вгадували, хто  найчастіше були винахідниками, лауреатами Нобелівської премії, учасниками, авторами тих чи інших художніх творів, подій, речей, хто зображений на купюрі 500 гривень, та й, зрештою, чий мозок важчий?  Іноді  ситуацію  рятувала  ерудиція, а іноді лише інтуїція.


         Гра була напруженою, емоційною. Ніхто з учасників не хотів здавати позиції. Уболівальники були розділені на дві частини: хлопці і дівчата. Кожна сторона  активно скандувала: «Дівчата!» та «Мужики!»


         Дуже цікавим і веселим був  IV раунд «Напиши героїв». Учасникам гри потрібно було впізнати на фото улюблених героїв дитинства, сучасних кумирів мільйонів хлопців і дівчат, відомі літературні постаті. Хлопці, наприклад, легко впізнали тьотю Мотю, але сплутали Таїсію Повалій з Іриною Білик (можливо, винувата пластична хірургія?).  


         Команді, яка програвала у тому чи іншому раунді, давалась можливість наздогнати суперника за допомогою бонусних завдань. Ох ця статистика! Виявилось, що 77% дівчат в Україні хоч раз «сиділи на дієті», 59% дивляться футбол, 62% відразу після школи виконують домашні завдання і лише 11% не люблять квітів. А ось 39% хлопців соромляться першими підійти до дівчини, 77% завжди снідають і аж 65% вміють готувати їсти!


         «Зірки школи в ряд» - таку назву мав V раунд. Потрібно було розмістити суперників на місця відповідно до критерію (за кількістю підписників в Інстаграмі). Дуже підтримували «Жінок» і «Чоловіків» глядачі. Це спонукало гравців діяти злагоджено і швидко. Нічия! Довелося переможця визначити за допомогою «дивоглядок». Хіба зміг Василь Озарків витримати пронизливий погляд красуні Іри?! Перемога дівчат!


            Гра була захопливою та непередбачуваною, ніхто з учасників до останнього моменту не здавався. Зал активно підтримував конкурсантів та вболівав за своїх друзів.


         Переможця визначив останній, VI раунд - «Обмін ролями». Десять правильних відповідей з десяти, сучасні дівчата прекрасно розбираються в марках автомобілів! А ось хлопцям на майбутнє не зашкодить дізнатись, на які процедури готові дівчата заради краси (все ж таки оплачувати їх прийдеться люблячим чоловікам!).


 Перемогли дівчата!  Однак  хлопці  так  завзято  боролися,  що  не   залишили нам  сумнівів: вони в нас найкращі!

 Як відомо, у перемоги солодкий присмак. На переможців чекав смачний приз, яким вони  пригостили  всіх учасників шоу, а вболівальникам подарували українську щедрівку у своєму виконанні.

 

         Режисером та організатором дійства виступила класний керівник 10 класу Кліщ О.Ю.  Дякуючи Ользі Юріївні та її вихованцям, всі отримали море позитивних емоцій!

 

З величезною цікавістю за усім спостерігала

 вч. географії Вербовська О.О.