Оновлення суспільства, модернізація освіти, а особливо сучасний учень – вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом формування і всебічного розвитку особистості кожної дитини. Які ж вони – вчителі двадцять першого століття? Які вони – найкращі вчителі міста? Хорошою нагодою поміркувати над цим є всеукраїнський конкурс «Учитель року», який є щорічним конкурсом професійної майстерності педагогів з певної номінації.

У цьому році свої професійні уміння, майстерність і творчі здобутки представили на розгляд міського журі вчителі географії. Найважливішою складовою частиною професійних випробувань є конкурсний урок з наступним його самоаналізом. Таким чином конкурсні уроки, за В.Сухомлинським, стали «дзеркалом загальної педагогічної культури вчителя, мірилом його інтелектуального багатства, показником його культури, ерудиції».

Переможцем  І туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2019» визнано вчителя географії Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Вербовську О.О. Оксана Омелянівна продемонструвала урок у 7 класі на тему «Географічне положення. Дослідження і освоєння Південної Америки». Лауреатом міського етапу конкурсу стала Пастущак Світлана Юріївна, вчитель географії  Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, яка провела показовий урок у 6 класі на тему «Літосфера. Внутрішня будова Землі».

 

         Участь педагогів у конкурсі стала можливістю, шансом заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість. Найголовніше, аби в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності і майстерності, бажання бути вірними великому імені Учитель.