Згідно з наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА №523 від 01.10.2018 р. «Про проведення обласного конкурсу педагогічної майстерності працівників закладів дошкільної освіти «Музичний керівник року» у 2018 році» з 11 по 16 жовтня у місті був проведений конкурс між музичними керівниками дошкільних закладів.

Музичний керівник ЗДО №6 Гетьман Оксана Ярославівна показала колегам та журі музичне заняття в середній групі на тему «Звуки природи в музиці». Діти на занятті познайомились та пригадали різноманітні звуки природи. Музичний керівник уміло ввела ці звуки в музику. Настрій діток був романтично піднесеним. Педагог досягла мети заняття.

Музична розвага «Осінні забави» в ІІ молодшій групі закладу «Берізка» пройшла невимушено і цікаво. Музичний керівник Федуняк Лілія Дмитрівна з любов’ю та високим професіоналізмом вела дітей у світ природи. Дітки були надзвичайно веселі і водночас спокійні, добре розуміли завдання педагога. Різноманітні дидактичні матеріали, дитячі музичні інструменти робили розвагу інтерактивною та веселою.

Свято осені у дошкільному закладі «Світлячок» - це весела забава і для вихованців, і для їх батьків. Музичні та хореографічні номери свята показали високий професіоналізм музичного керівника Торконяк Алли Василівни. Дошкільнята середньої групи гарно інтонують пісні, відчувають ритм та мелодії. Веселий настрій свята передався і гостям, і членам журі.

За підсумками конкурсу І місце присуджено музичному керівнику ЗДО №2 «Берізка» Федуняк Лілії Дмитрівні та рекомендовано участь в обласному етапі конкурсу «Музичний керівник року - 2018».

Коментарі  

0 # Movirax 19.01.2019, 23:14
Showbox is a popular APK-app for Android. It also works for PC. http://free-and-happy-one-day.tumblr.com
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # GeorgeFrore 16.01.2019, 17:34
Elton John is my favourite piano musician of all time. Elton fans, let's unite at https://www.facebook.com/Elton-John-Tour-Tickets-Concerts-219000645159063/! Full list of Elton John Concerts in the USA and Canada!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # ShowApami 13.12.2018, 17:55
Looking for the best app to watch free movies on your Android phone? Then your should check Showbox Application. This is the most famous app today that has a big library of tv shows and movies. This app is also available for Mac users. But your need to download it first to enjoy free films download Showbox APK for PC
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # DLkrax 10.12.2018, 16:43
Download missing dll from http://founddll.com/msvcr71-dll/ page. Fix your error now!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Cliffrax 30.11.2018, 20:10
Joe Bonamassa is a famous country singer, so don't miss the possibility to visit Joe Bonamassa concert tickets
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити