Згідно з наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА №523 від 01.10.2018 р. «Про проведення обласного конкурсу педагогічної майстерності працівників закладів дошкільної освіти «Музичний керівник року» у 2018 році» з 11 по 16 жовтня у місті був проведений конкурс між музичними керівниками дошкільних закладів.

Музичний керівник ЗДО №6 Гетьман Оксана Ярославівна показала колегам та журі музичне заняття в середній групі на тему «Звуки природи в музиці». Діти на занятті познайомились та пригадали різноманітні звуки природи. Музичний керівник уміло ввела ці звуки в музику. Настрій діток був романтично піднесеним. Педагог досягла мети заняття.

Музична розвага «Осінні забави» в ІІ молодшій групі закладу «Берізка» пройшла невимушено і цікаво. Музичний керівник Федуняк Лілія Дмитрівна з любов’ю та високим професіоналізмом вела дітей у світ природи. Дітки були надзвичайно веселі і водночас спокійні, добре розуміли завдання педагога. Різноманітні дидактичні матеріали, дитячі музичні інструменти робили розвагу інтерактивною та веселою.

Свято осені у дошкільному закладі «Світлячок» - це весела забава і для вихованців, і для їх батьків. Музичні та хореографічні номери свята показали високий професіоналізм музичного керівника Торконяк Алли Василівни. Дошкільнята середньої групи гарно інтонують пісні, відчувають ритм та мелодії. Веселий настрій свята передався і гостям, і членам журі.

За підсумками конкурсу І місце присуджено музичному керівнику ЗДО №2 «Берізка» Федуняк Лілії Дмитрівні та рекомендовано участь в обласному етапі конкурсу «Музичний керівник року - 2018».