Школа є центром  всестороннього розвитку особистості, її  здібностей, нахилів. Саме тут збагачується світогляд учнів, формуються загальнолюдські цінності, активна життєва позиція.

   Колектив Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 працює над проблемою науково-методичного забезпечення процесу навчання і виховання всесторонньо  розвиненої особистості, свідомого громадянина, патріота рідної держави  на засадах козацької педагогіки та на основі використання педагогічних технологій. Саме тут 04.03.2016 року відбувся виїзний семінар слухачів курсової групи керівників навчальних закладів області.

   Слободян Н.К., заслужений вчитель України,  директор школи, поділилась досвідом управлінської діяльності, продемонструвавши модель сучасного  управління навчально-виховним процесом. Гості школи відвідали цікаві методично і науково обгрунтовані заняття. Урок природознавства у 2-А класі «Які трав’янисті рослини першими зацвітають навесні?» провела вчитель початкових класів Возняк Д.С. Оригінальна  наочність, цікава і багата інформація, дослідницькі дитячі міні-проекти, різноманітна творча робота - це є стиль вчителя-методиста, який формує в учнів почуття національної гідності, господарської дбайливості, уміння реалізувати свої знання і здібності в соціумі.
   «Українські Карпати» - така тема уроку географії у 8-Б класі, який підготувала з учнями вчитель, спеціаліст вищої категорії Пастущак С.Ю. Учні продемонстрували уміння працювати з географічними картами, виконувати тести, захищати екологічний проект. Бережливе ставлення до національних надбань, до ріднї землі, патріотичний дух – ці мотиви були провідними на уроці.

     Учасники військово-патріотичного об’єднання «Україна молода» під керівництвом заступника директора з виховної роботи,  вчителя- методиста Л.В. Піцун виступили з творчим проектом: «Об’єднаємося серцями в ім’я миру на землі».

   Пророчі слова Т.Г.Шевченка, Л. Костенко звучали з уст учасників настільки майстерно, що не залишили байдужими жодного з присутніх,  викликали захоплення і гордість за таких вихованців, як Терлецька Софія, Кабат Ігор, Куца Назар, Войкін Сергій, Антонів Марія, Маслій Уляна, Станішевська Анна, Плясун Богдан.

   Підводячи підсумки семінару, методист Івано-Франківського обласного інституту післядипломної освіти лабораторії управління та організації освіти Клімковська С.І. зазначила: школа дійсно є творчою  базою козацько-лицарського виховання учнів.  Тут працюють унікальні фахівці, що навчають і виховують справжніх патріотів, гідних наступників попередніх поколінь, особистостей, які в майбутньому зможуть реалізувати набутки в ім’я нашої рідної держави України!

                                                                                                                                                                                                               Вчитель Назар Б.І.