4 жовтня на ставку ГО ТМР «Бурштинське» відбувся ІІІ етап конкурсу «В пошуках «золотої рибки» у школі та на водоймі».

«Рибалки бувають двох видів: одні дивляться на це заняття як на спорт, іншим вдається щось зловити», – з такими словами прибули учасники конкурсу – команди бурштинських шкіл на водойму. За перемогу змагались 24 юних любителів лову. Змагання розпочались о 9:45. Кожен з учасників мав свої снасті, приманку і наживку.

Не проста то справа – риболовля! Були серед рибалок і маститі, котрі часто свій рибацький хист підвищують на змаганнях різного рівня. Кожен із 24 учасників намагався показати свою майстерність і наловити якомога більше риби. Але не кожному, на жаль, посміхнулась фортуна цього дня…  Та й природа робила все, щоб учні не спіймали «золоту рибку». Закидала юних рибалок осіннім листям, поливала краплями  холодного дощу, а пустотливий вітерець щипав за щоки та ніс, наганяв хвилю та шепотів, як розлючений джміль на вухо: «Не спіймаєш, не спіймаєш!».  Хай так! Все таки  це був єдиний конкурс,  після якого і переможені радісно посміхалися.

 

Рівно 2 години тривала риболовля. На гачок попадалися плотва, окунці, йоржики, верхоплавка і навіть рак-неборак. Та не всім посміхнулась удача, а кільком рибалкам не дісталось ні луски, ні хвоста. Але це не біда! Головне – це участь у цікавому і захоплюючому заході!

Як завжди, в кінці змагань журі визначили переможців. Найбільше риби наловила команда «Crazy fish» учнів Бурштинської гімназії. За підсумками усіх трьох етапів вони стали переможцями у цьому конкурсі.

            Учасники, а також відділ освіти і науки Бурштинської міської ради щиро вдячні за організацію та фінансову підтримку конкурсу відділу у справах  молоді і спорту Бурштинської міської ради, депутату обласної ради Андрію Іваськіву, депутату міської ради Тетяні Сенчині, директору ТОВ «Рибгосп Бурштинський» Віктору Матейку, ГО ТМР «Бурштинське», магазину «Рибачок».

            Тих, кому не чужа рідна природа, хто хвилюється за чистоту довкілля, любить рибалку, в лютому 2019 року  чекає  грандіозна «Битва «бурштинських  товстолобиків».