Вчителі початкових класів та працівники психологічної служби міста продовжили цикл заходів до відзначення 100-річчя від дня народження видатного педагога Василя Сухомлинського. Вчителі-словесники та бібліотекарі шкіл міста зустрілись у "Літературній вітальні". У закладах освіти організовано виставки дитячих робіт та творів В.Сухомлинського.

На педагогічних читаннях педагоги-початківці Бурштина пригадали життєвий та творчий шлях Василя Олександровича, цитували його найкращий твір "Серце віддаю дітям".

"Літературна  вітальня" Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 привітно зустріла вчителів української мови і літератури та бібліотекарів міста.  З цікавими  фактами з життя Василя Олександровича слухачів ознайомила Ірина Нагірняк, учитель ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Галина Фітковська, учитель ЗОШ І-ІІІ ст. №1.   З філософськими і гуманістичними поглядами педагога ознайомила слухачів Надія Пилипів, учитель гімназії. Про виховання громадянина-патріота в педагогіці Сухомлинського розповіла Галина Белицька, учитель ЗОШ І-ІІІст. №2. Хочемо висловити подяку учням ЗОШ №3 і гімназії за підготовлені пісні і поезії.