28 вересня 2018 року виповнилося 100 років від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім’ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського. Педагогічна спадщина мудрого учителя – цілюще джерело педагогічних ідей, рекомендацій, знахідок і добрих порад, які особливо актуальними стають сьогодні в умовах реформування освіти.

        Методичний кабінет відділу освіти і науки Бурштинської міської ради розпочав цикл міських педагогічних заходів до100-річчя від дня народження відомого педагога.

      Видатний педагог розробив теоретичні основи і запропонував систему практичних заходів стимулювання розумового виховання дітей красою природи. Велику увагу В.Сухомлинський приділяв екологічному вихованню підростаючого покоління. З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів, екологічної просвіти серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів  24 вересня у місті відбувся І та ІІ етап науково-практичного конкурсу юних іхтіологів-рибалок «В пошуках «золотої рибки» у школі та на водоймі».

У І етапі учасники команд навчальних закладів відповідали на тестові питання конкурсу «Спіймай «золоту рибку» в морі знань». Згідно протоколу журі в цьому етапі найкраще справились із завданням команда рибалок Бурштинської гімназії.

 

 Завдання ІІ етапу - – просвітницька презентація або відеоролик про підводний світ бурштинської водойми та риболовні традиції в Бурштині  (Рибгосп Бурштинський  та ГО ТМР «Бурштинське»). Всі чотири команди добре підготувались до цього етапу, але кращою була робота знову рибалок-гімназистів.

 

ІІІ етап (практичний) - змагання з рибної ловлі на відкритій водоймі відбудеться 4 жовтня.