7 березня 2018 року на базі Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулася педагогічна практика слухачів курсів учителів інформатики з теми «Візуальне програмування».

Директор школи Бойчук Наталія Романівна привітала учасників педпрактики та ознайомила їх з історією школи.

У процесі роботи слухачі курсів відвідали уроки у двох класах та виховний захід.

У третьому класі Кравчишин Ірина Василівна провела урок на тему «Знайомтесь – презентація!». Протягом уроку учні зрозуміли, що для покращення сприйняття повідомлень  доповідачі використовують ілюстрований матеріал, який представляють за допомогою презентації. Дізналися, для чого призначені слайди та як переглядати презентацію.

Педагоги області побували на уроці інформатики у 8-А класі, який провела вчитель вищої кваліфікаційної категорії Луцик Наталія Іванівна.  Тема уроку: «Складання та виконання алгоритмів із графічним відображенням даних. Практична робота». Учні під час уроку продемонстрували навички роботи з графічними компонентами у середовищі програмування Lazarus. Виконали практичну роботу, в якій будували зображення за початковими координатами, що вводяться у текстові поля, додавали зображення на форму, використовували піктографічні кнопки,  додавали  колір малювання та стиль зафарбування у групах відповідних перемикачів. Учні продемонстрували вміння використовувати отримані знання з інформатики в різних ситуаціях при роботі з комп’ютером.

Слухачі  курсів  відвідали  учнівський  форум-театр,  де  переглянули  публіцистичну  виставу  «Інтернет – епідемія нашого покоління», яку підготували вчителі Луцик Н.І. та Нагірна Н.В. Присутні обговорили відвідані уроки та виховний захід і з приємними враженнями повернулися додому.