01.03.2018 року в Бурштинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було організовано та проведено фестиваль «Українська пісня в серці і душі», в якому брали участь учні 5-11 класів. Окрасою фестивалю стали наші чарівні голоси Гривнак Маряни, учениці 10 класу, Дзундзи Діан, учениці 9-Б класу, і Гули Ірини, учениці 6-А класу.

Колектив кожного класу підготував музичний номер. Звучали виключно пісні українською мовою, але різних жанрів. Кожен клас виконував пісню так, як відчував її. Учні вкладали своє розуміння, старання, емоції. Саме це стало запорукою приємної атмосфери у залі.

Особливо хочеться відзначити колектив учнів 8-А класу, які не лише заспівали чисто і гарно, а ще й інсценізували свій виступ. Також дуже старались учні 6-Б і 9-Б класів. Колектив 6-Б класу під музику «Десь по світу» нагадав присутнім, наскільки сильним є наш народ, які славетні і творчі люди є у нашої країни, якою багатою і красивою є наша природа.

Учні 9-Б класу підготували пісню «А у нас на Україні», виступили яскраво, енергійно, красиво, ще раз підтвердивши, що український народ – творчий, працьовитий, пісенний, талановитий. Всі виконавці були одягнені у народний одяг – красиві вишиванки, і де-не-де виднілись яскраві, кольорові хустки з народними орнаментами.

Члени журі фестивалю, роль яких виконувала  адміністрація школи, підбиваючи  підсумки фестивалю, подякували всім учнівським колективам і класним керівникам за хорошу підготовку номерів і пропагування української пісні. Найкращі шкільні «соловейки» були відзначені  дипломами за прекрасне виконання пісень.

Українська мова славиться своєю мелодійністю і співучістю. Українська народна пісня здавна вважається душею українського народу, його скарбом і гордістю. Тому співаємо, гордимось нею, прославляємо її по цілому світі!

 

Шумська В.В. – педагог-організатор

Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2