Кажуть, діти – дорогоцінність, а ще більша дорогоцінність їх виховати, так як сам процес виховання – безперервна робота серця, розуму і волі батьків.

Організація повноцінної взаємодії педагогів і батьків є на сьогодні одним з найважливіших завдань, що стоять перед педагогічними колективами дошкільних закладів. У закладах дошкільної освіти міста відбулись нетрадиційні батьківські збори. У чому полягає суть відносин між батьками і дітьми, як правильно спілкуватись, як мудро любити свою дитину розважали педагоги з батьками у ДНЗ №3 "Світлячок", №6 "Пролісок", №2 "Берізка".

Вихователі групи "Метелики" Борис Світлана Романівна та Магмет Христина Анатоліївна, а також психолог закладу №6 Ковальська Лілія Омелянівна в цікавій інтерактивній формі вчили батьків своїх вихованців бути демократичними, критично мислити, приймати продумані рішення.

Вихователь ДНЗ №3 Віцько Наталія Михайлівна запросила на відверту бесіду сестру Марію Зарваницьку з  Контемплятивного монастиря Св. Софії Премудрості Божої, яка розповіла батькам вихованців про любов у сім'ї, любов до дитини.