11 січня 2018 року в Бурштинській гімназії відбулась історико-краєзнавча конференція «Історична пам’ять міста — справа влади, духовенства і громади». Метою конференції стало обговорення результатів роботи учнів-переможців ІІ етапу вікторини на кубок міського голови «Найкращі краєзнавці».

Свої історико-краєзнавчі дослідження представили учні Святослав Сапегін («Пам’ятники і меморіальні дошки - втілення  історії болю і гордості», Бурштинська гімназія, керівник – Наталія Сапегіна), Анна Курдидик («Пам’ятні хрести – знаки  спільної дороги вірян з Богом», Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3, керівник – Роман Матіїв), Володимир Процик («Каплиці – шана і подяка Господу вірних   містян», Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник – Марія Романів).

 

У роботі конференції взяли  участь заступник міського голови Надія Кицела, начальник відділу освіти і науки Іванна Томин, декан Бурштинського деканату о.Дмитро, старший викладач кафедри педагогіки та психології Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Світлана Сміх, кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії та методики навчання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Дрогобицький, керівники шкіл і гімназії, учителі історії, образотворчого мистецтва,   християнської етики,  переможці ІІ етапу вікторини на кубок міського голови «Найкращі краєзнавці».

 

У підсумковій частині конференції її учасники зосередились на дискусії про культові споруди міста – складову матеріальної і духовної культури – як тему для обговорення на уроках  історії, християнської етики та образотворчого мистецтва.

На конференції продемонстровано сакральну архітектуру міста в художньому вимірі - виставку учнівських малюнків, темою яких стали культові споруди Бурштина.

На конференції було оголошено про старт третього, фінального етапу міської вікторини на кубок міського голови «Найкращі краєзнавці».

Додати коментар

Захисний код
Оновити