15 березня у приміщенні Бурштинської гімназії відбулося засідання міського учнівського самоврядування, яке проводила його голова, учениця 11 класу Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Еріка Видай.

У роботі форуму взяли участь президенти та представники учнівського самоврядування, педагоги-організатори та заступники директорів з виховної роботи усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. На засідання були запрошені заступник міського голови Надія Кицела, начальник відділу у справах молоді і спорту Марія Козар, головний спеціаліст відділу освіти і науки Наталія Тварок та методист МК відділу освіти і науки Василь Матіїв.

Під час роботи шляхом голосування учні обрали серед запропонованих кожним закладом гімн та емблему міського учнівського самоврядування, а також назву «Бурштинське учнівське самоврядування (БУС) "Ініціатива - інтелект"». Голови учнівського самоврядування закладів освіти, а саме Перепічка Діана, Гривнак Мар’яна, Гринюк Віталій, Туз Наталія та Завальнюк Вікторія звітували про роботу у першому семестрі і презентували проекти на другий семестр.

Спільним завданням для усіх учнів міста обрали проект «Ангел з одним крилом», запропонований Ерікою Видай, та вирішили прийняти естафету від інших районів області і приєднатися до Всеукраїнської екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою». Учасники форуму високо оцінили захід, представники міської ради погодились на співпрацю та підтримку починань учнів.

На завершення заходу музичний дарунок прозвучав у виконанні переможниці Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове  життя» Анастасії Кузів.