Цікавою і змістовною виявилась інтелектуально-розважальна гра «Що? Де? Коли?», яка відбулася 17 листопада 2016 р. в Бурштинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2. За задумом педагога-організатора було організовано різні цікаві запитання, зокрема з математики і біології. Гра складалася з 8 раундів. Змагались між собою команди учнів 7-А та 7-Б класів.

У фінальному поєдинку в цікавій і захопливій боротьбі перемога дісталася учням 7-А класу. Для цього їм довелося не лише пригадати основні знання з математики, біології, але й проявити кмітливість і логічне мислення.

Приємно відзначити, що гра проходила дуже толерантно і справедливо. За підсумками гри всі без винятку учасники за активну участь в інтелектуально-розважальній грі одержали солодкі подарунки, а переможці гри – команда 7-А класу – ще й перехідним кубком.

Насамкінець хочеться відзначити: якщо якісь запитання були не під силу учням, то після гри відповіді на них всі присутні в залі запам’ятають надовго. А це й було основною метою проведення заходу. Надалі в школі планується проведення схожих турнірів з інших предметів. Наприкінці дійства атмосфера суперництва перетворилась на дружню, адже всі діти отримали задоволення від участі в змаганнях. Вчителі, організатори побачили дітей не як завше за шкільною партою під час уроків, а змогли спостерігати за ними в зовсім іншій обстановці, де проявилися приховані якості окремих, на уроці не завжди помітних учнів.   

Педагог – організатор

Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Яськів Світлана Михайлівна