10 листопада в Бурштинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся обласний семінар вчителів української мови та літератури.

Вчитель Волочій В.С. провела урок-подорож з української мови у 5 класі на тему «Повторення та узагальнення вивченого про звертання і вставні слова». Вчитель методично грамотно побудувала урок, дотрималася правильної його структури. Присутні були вражені великою кількістю цікавих вправ, активністю учнів. У 9 класі вчитель  Белицька Г.Д. провела урок з української літератури «Щастя, де ти живеш?» (Життя та творчість, морально-етичні ідеали філософа, просвітителя й поета Г.С. Сковороди). Урок був цікавий, змістовний, насичений великою кількість пошукового матеріалу. Учасники семінару зазначили, що урок  вартий уваги і може бути використаний як взірець для інших.

 

Відкритий виховний захід «Ти вірним був сином свойого народу…» (літературно-музична композиція, присвячена 160-річчю з дня народження І.Я. Франка), підготовлений вчителями Івасютин І.Т., Яцинович Н.Б., допоміг присутнім поринути у світ творчості Великого Каменяра. Слухачі були вражені співом Дзунзи Діани і Сегедин Лілії, майстерним читанням поезії  І.Я.Франка учнями.

На семінарі була присутня Федунь М.Р., доктор філологічних наук, яка побажала дирекції  і вчителям ЗОШ І-ІІІ ст. №2 творчих звершень, плідної праці, великих здобутків у сфері освіти.

Вчителі-учасники семінару з інших шкіл районів залишилися з приємними враженнями від почутого і побаченого.